امروزه با پیشرفت تکنولوژی و به روز شدن دیزاین و طراحی داخلی منازل و به خصوص در آشپزخانه اغلب مردم اقدام به خرید یخچال ساید بای ساید مینمایند. به طوریکه یکی از ضروری ترین لوازم خانگی در منزل یخچال ساید بای ساید شده است و بدون آن دیگر زندگی سخت خواهد بود ، در صورت بروز مشکل بهتر است افراد سریع تر جهت تعمیر اقدام کنند، حتی به دلیل فاسد شدن مواد غذایی و یا مشکلات دیگر غالبا ترجیح داده می شود در سریع ترین زمان ممکن و با هزینه ای مناسب ساید بای ساید تعمیر شود.

 

تعمیرات یخچال ساید بای ساید یا تعویض یخچال ساید بای ساید

گاهی  مشتریان  بین تعویض و یا تعمیر این لوازم خانگی حیاتی مردد هستند ، بطور کلی در جواب به این افراد می توان چنین گفت : به همه افراد نمی توان یک پیشنهاد داد زیرا هزینه خرید ساید بای بالا می باشد ، مشاورین نمایندگی ساید بای ساید قبل از اینکه برای تعمیرات یخچال ساید بای ساید اقدامی کنند مشاوره و راهنمایی کامل را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار خواهند داد. البته بعد از کارشناسی و تشخیص مشکل این لوازم خانگی چند راه پیش روی مشتری می باشد:

1- اگر با هزینه مقرون به صرفه ای مشکل ساید بای ساید (یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، یخچال ساید بای ساید ال جی ، … ) رفع شود، به مشریان پیشنهاد خواهد شد به هیچ عنوان یخچال خود را تعویض نکنند و جهت سرویس و تعمیر آن اقدام کنند.

2- ولی اگر مشکل ساید بای ساید مستلزم هزینه بسیار سنگین و بالایی باشد ، بهتر است به جای هزینه کردن جهت تعمیرات حتما ساید بای ساید خود را تعویض کنند به دلیل اینکه خرید برای آنها مقرون به صرفه می باشد.

نکات قابل توجه در رابطه با مزیت های اصلی یخچال ساید بای ساید نسبت به یخچال های معمولی ، در داشتن آبسرد کن و یخساز اتوماتیک میباشد که میتواند طی 48 ساعت حدودا 80 قالب یخ تولید کند. همچنین فیلترهای تصفیه آب ساید بای ساید کمک میکند تا آب سالم تری را برای آشامیدن استفاده کنیم. علاوه بر این ها امکانات داخلی یخچال های ساید بای ساید از یخچال های معمولی بیشتر بوده و استفاده از یخچال را برای کاربران آسوده تر و جذاب تر کرده است.

تعمیرات یخچال ساید بای ساید

شرکت الکتوسرویس ، نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید با در دست داشتن ابزار مورد نیاز اعم از تکنسین های آموزش دیده و دارای مدرک فنی معتبر و همچنین قطعات اورجینال یخچال های ساید بای ساید این امکان را فراهم آورده است تا بتوانید جهت تعمیر یخچال ساید بای ساید خود با مناسب ترین هزینه و در سریعترین زمان ممکن در محل خود اقدام کنید.

شما میتوانید با توجه به محدوده سکونت خود با شماره های درج شده در انتهای صفحه تماس بگیرید تا تعمیرکاران ما در اسرع وقت به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ممکن ، ایراد دستگاه شما را رفع نمایند. همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیر یخچال ساید بای ساید خود را ثبت نمایید تا متخصصان ما در سریع ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع ایراد یخچال ساید شما تماس بگیرند.

 

 

 

اقدامات نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید

* شرکت الکتوسرویس در مرحله اول به همه مشتریان مشاوره رایگان خواهد داد و در بسیاری از موارد با همین مشاوره رایگان تلفنی بسیاری از مشکلات اولیه دستگاه رفع شده و نیازی به مراجعه تکنسین نخواهد بود. در این مشاوره رایگان مشتری ایرادات یخچال ساید با ساید خود را به کارشناس ما اعلام نموده و کارشناس زبده با توجه به اظهارات مشتری اقدام به راهنمایی تلفنی مشتری مینماید تا در صورتی که خرابی دستگاه سطحی باشد مشتری بتواند بدون صرف هزینه مشکل دستگاه را حل نماید.

* درصورتی که طی مشاوره تلفنی کارشناس تشخیص دهد که ایراد دستگاه جدی است و نیاز به حضور تعمیرکار دارد ، الکتوسرویس در سریعترین زمان ممکن اقدام به اعزام نزدیکترین تکنسین متخصص یخچال ساید بای ساید به محل شما مینماید.

* شرکت الکتوسرویس این نوید را به شما میدهد که تکنسینی که به منزل شما اعزام میگردد دانش و تجربه کافی را در زمینه تعمیر یخچال ساید شما داشته و تمام قطعات و تجهیزات مورد نیاز را به همراه خود دارد تا یخچال ساید بای ساید شما در محل و در سریعترین زمان ممکن تعمیر گردد.

* تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال ساید بای ساید شما قطعات اورجینال بوده و برای هر برند از قطعات اصلی همان برند استفاده میگردد.

* هزینه تعمیرات انجام شده توسط شرکت الکتوسرویس طبق تعرفه اتحادیه بوده وتمام تعمیرات انجام شده دارای 90 روز ضمانت خواهد بود.

مزیت نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید

در کنار خدمات عالی که شرکت الکتوسرویس در زمینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید ارائه می دهد ، امتیازت ویژه ای که اعتماد مشتریان و رضایت آنها را کامل تضمین نماید عبارت است از:

* تمام کارشناسان و تعمیرکاران تعمیرگاه الکتوسرویس دارای تخصص فنی یخچال ساید بای ساید بوده و با عیب یابی بموقع فرآیند تعمیرات را تسریع می بخشند.

* از آنجا که یخچال فریزر و ساید بای سایدهای برندهای مختلف دارای ویژگی های متمایز می باشند و فقط تکنسین های فوق تخصصی یخچال می توانند تعمیرات آنها را بخوبی انجام دهند. تعمیرکاران ایران سرویس با تمام مشکلات این برندها آشنایی کامل دارند و تجربه بالا در عیب یابی و تعمیر آنها از برتری این شرکت در بین رقبای خود می باشد.

* تعمیر تمام یخچال ها در کمتر از ۲۴ ساعت صورت می گیرد.

* هزینه های تعمیر توسط تعمیرگاه الکتوسرویس بسیار مناسب بوده و متناسب با کیفیت تعمیرات انجام خواهد شد.

* رضایت مشتریان مهمترین اصل برای الکتوسرویس می باشد.

 

 

 

مشکلات رایج یخچال ساید بای ساید

لوازم برقی منزل لازمه نگهداری خوب می باشد یخچال ساید بای ساید نیز همانند تمام لوازم برقی دچار عیب یا نقص فنی خواهد شد. برخی از این مشکلات عبارتند از:

1- دمای یخچال ساید بای ساید تنظیم نمی شود.

2- کمپرسور یخچال ساید بای ساید سرما کافی تولید نمی کند.

3- آهنربا درب قدرت خود را از دست داده و درب یخچال بسته نمی شود.

4- مواد غذایی داخل یخچال ساید بای ساید فاسد می شوند و زود بوی بد می گیرند.

5- یخ زدن میوه و سبزیجات

6- سرازیر شدن آب از زیر یخچال

7- بالا رفتن مصرف یخچال ساید بای ساید

8- بالا بودن صدای ناهنجاری که آزار دهنده است

9- صفحه نمایش اعلانات یخچال ساید بای ساید پیغام error نشان می دهد.

10- داخل یخچال ساید بای ساید آب زیادی جمع می شود.

11- یخچال ساید بای ساید اصلا روشن نمی شود.

12- سیم برق یخچال ساید بای ساید اتصالی دارد و برق را منتقل نمی کند.

13- بدنه یخچال فریزر دارای الکتریسیته بوده و برق دارد

14- آب سرد کن یخچال آب را سرد نمی کند

15- حجم آبی که از آب سرد کن خارج می شود بسیار کم است

16- یخ ساز جلویی ساید بای ساید یخ تولید نکند

17- یخ های محفظه جلویی یخچال ساید بای ساید بهم می چسبند و شکل خوبی ندارند

18- طعم بد آب و یخ یخچال ساید بای ساید

19- بوی بد آب و یخ یخچال  ساید بای ساید