استفاده از ماشین ظرفشویی باعث شده است دیگر مثل گذشته زمانی برای پای سینک ظرفشویی تلف نکنید و از زمان خود برای کارهای دیگر بهره ببرید . تکنولوژی روز به روز به کمک زندگی انسان ها آمده و ماشین ظرفشویی یکی دیگر از همین کمک های تکنولوژی می باشد. دستگاهی که همه ظرف ها را به بهترین شکل شستشو میدهد و پس از آن خشک خواهد کرد و آماده استفاده مجدد خواهد کرد. امروزه ماشین ظرفشویی نیز همچون ماشین لباسشویی به یکی از ارکان اصلی خانه تبدیل شده است و در صورت خرابی ماشین ظرفشویی فضای آشپزخانه دچار اخلال خواهد شد. به همین منظور نمایندگی ایران سرویس در سریعترین زمان ممکن جهت تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ ، تعمیرات ماشین ظرفشویی الجی ، تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما ، تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود و تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو و … مراجعه نموده و در کوتاه ترین زمان ماشین ظرفشویی شما را تعمیر خواهد کرد.


تعمیرات ماشین ظرفشویی

اگر برای تعمیرات ماشین ظرفشویی خود به تعمیرکار نیاز دارید متخصصان حرفه ای ایران سرویس نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آماده خدمت به شما مشتریان گرامی می باشند تا در کوتاهترین زمان ممکن ایراد ماشین ظرفشویی شما را برطرف کنند. فقط کافیست با توجه به محدوده سکونت خود با شماره های درج شده در انتهای صفحه تماس بگیرید تا تعمیرکاران متخصص ما در اسرع وقت جهت تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی الجی شما به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ، مشکل ماشین ظرفشویی شما را رفع نمایند. همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیرات دستگاه ماشین ظرفشویی خود را ثبت نمایید و متخصصان ما در سریع ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

مهم ترین علل خرابی ماشین ظرفشویی

عیب یابی ماشین ظرفشویی گام اول در تعمیر و برطرف کردن مشکل خواهد داشت و در مرحله بعد باید بتوانید افراد متخصص در تعمیر ماشین ظرفشویی را برای رسیدن به هدفتان در دسترس داشته باشید. گاهی می توان مشکلات و خطاهای جزئی را با داشتن دانش فنی کمی رفع کرد، البته مشکلات پیچیده تر را باید به افراد حرفه ای سپرد تا از خرابی های بزرگتر و هزینه بیشترجلوگیری شود. غالبا مهم ترین سوالاتی که افراد در حین استفاده از ماشین ظرفشویی ممکن است با آن مواجه شوند این است که :
سوال اول ( جهت تعمیرات ماشین ظرفشویی) : چرا ظروف به خوبی تمیز نمی‌شوند؟
سوال دوم (جهت تعمیرات ماشین ظرفشویی) : چرا آب نشت کرده و در کف آشپرخانه جاری شده؟
سوال سوم ( جهت تعمیرات ماشین ظرفشویی) : چرا ماشین روشن نمی‌شود؟
در ادامه به نکاتی در رابطه با مشکلات ابتدایی ماشین ظرفشویی اشاره خواهیم کرد تا بتوانید با کارهای اولیه ماشین لباسشویی آشنا شوید زیرا با دانستن این موارد گاهی مشکل حل خواهد شد و متحمل هزینه اضافی نخواهید شد.

چرا لامپ نشانگر برق ورودی ماشین ظرفشویی خاموش می باشد؟

علت اصلی این مشکل قطع بودن جریان برق ورودی خواهد بود که گاهی بخاطر پریدن پریز و یا قطع کلی برق منزل می تواند ایجاد شود. اگر جریان برق منزل قطع نباشد، علت این مشکل در معیوب بودن سیم رابط خواهد بود.
لامپ نشانگر برق ورودی روشن است اما ماشین ظرفشویی کار نمیکند؟
در این شرایط ابتدا باید آب ورودی به دستگاه را چک کرد، چون قطع بودن جریان آب باعث خواهد شد تا دستگاه کار نکند. اگر مشکلی در جریان آب و فشار آب وجود نداشت و شلنگ آب دچار گرفتگی و تاخوردگی نشده بود، باید سالم بودن دکمه استارت ماشین را بررسی کرد و از قفل نبودن صفحه کلید مطمئن شد.
چرا ماشین ظرفشویی دچار صدای غیرعادی شده است؟
داشتن صدای غیر عادی به مرور و گاهی از همان ابتدای نصب شنیده خواهد شد. نصب نادرست ماشین ظرفشویی علت اصلی خواهد بود البته در برخی از مواقع نیز ممکن است بازوی آب فشان به ظروف برخورد کرده باشد. تنها بررسی این دو مورد باعث برطرف کردن مشکلات صدای ماشین ظرفشویی خواهد شد.
چرا ظروف تمیز شسته نمی شوند؟
در ابتدا باید از انتخاب برنامه درست شستشو مطمئن شد و از مواد شوینده مناسب و استاندارد استفاده کرد. گاهی اوقات بخاطر بازوهای آب فشان ظرفشویی بخاطر برخورد با ذرات غذا کثیف شده و مرحله آب فشانی به درستی انجام نخواهد شد. بازوهای آب فشان را به طور کامل بررسی و تمیز کنید. گاهی نیز به جهت قرار دادن ظروف بیش از ظرفیت مجاز، آب فشانی بدرستی صورت نمیگیرد.

چرا ماشین ظرفشویی کف زیاد ایجاد میکند؟

علت اصلی این مشکل در استفاده از مواد شوینده نامناسب می باشد. به هیچ عنوان از مواد شوینده ظرفشویی دستی بجای نوع ماشینی آن استفاده نکنید. ژل های شستشو از بهترین انتخاب ها برای شستشوی ظروف توسط ماشین خواهند بود.
چرا درب ماشین ظرفشویی بسته نمی شود؟
دراین مورد عملیات شستشو آغاز نمیشود و در نتیجه پیدا کردن علت خرابی ماشین ظرفشویی در این شرایط اهمیت زیادی خواهد داشت. علت اصلی این خطا در خرابی پوشش درب خواهد بود. با کمک نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی تعویض پوشش درب را انجام دهید.
علت وجود بوی بد در ماشین ظرفشویی چیست؟
مهم ترین علت گیر کردن ذرات غذا در بخش های مختلف دستگاه می باشد. بهتر است به طور مرتب تمام بخش های ماشین ظرفشویی اعم از صفحه صافی، بازوهای اسپری و قفسه ها را کاملا تمیز کنید که استفاده از مواد ضدعفونی کننده در این شرایط بسیار موثر خواهد بود.