ارور ue لباسشویی ال جی

ارور ue لباسشویی ال جی

فهرست مطالب

کدخطا یا ارور ue لباسشویی ال جی

اگر ماشین لباسشویی ال جی خریداری کرده اید و با ارور ue لباسشویی ال جی مواجه شده اید بهتر است تا پایان این مقاله با ما باشید تا هم با این ارور و ماهیت آن آشنا شوید هم بتوانید این ارور و رفع کنید و در آخر اگر نیاز به مشاوره دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید و اگر زمانی به تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی نیاز داشتید میتوانید درخواست خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان به مشکل شما عزیزان رسیدگی شوید.

با پیشرت علم و تکلونوژی که در همه ی زمینه نمود اش را دیده ایم در زمینه لوازم خانگی نیز این پیشرفت کاملا قابل مشاهده هست و مطمئنا همه ما کم و بیش با آن آشنایی داریم.امروزه لوازم خانگی به گونه طراحی میشوند که در صورت بروز مشکل در عملکرد دستگاه ، علت مشکل را به صورت ارورر نمایش میدهد تا به راحتی به توان آن را پیگیری و اقدامات لازم را برطرف کرد این در حالی است که بیشتر این ارورر ها شاید نیاز به تکنسین نداشته و به راحتی قابل رفع است.

برند ال جی که یکی از برندهای معروف در زمینه تولید محصولات لوازم خانگی سال هاست فعالیت دارد و یکی از برندهایی هست که تمامی محصولاتش در این سال ها دستخوش تغییرات زیادی شده است و همیشه در حال پیشرفت بوده و همیشه سعی کرده که رضایت مشتریان خود را جلب کند از این رو یکی از مواردی که به آن پرداخت اعلام مشکلات دستگاه به صورت اروررهایی از پیش تعیین شده که ماشین های لباسشویی ال جی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و مسلما اروررهایی در حین استفاده از آن در ماشین لباسشویی ال جی به وجود آید که ارورر ue یکی از این ارورر هاست که حتما ممکن است شمایی که ماشین لباسشویی ال جی را خریداری کرده اید با آن مواجه شده باشید.

علت کد خطا یا ارور ue لباسشویی ال جی

ارور ue در ماشین های لباسشویی ال جی زمانی به وجود می آید که تعادل بار در دیگ ماشین لباسشویی برهم خورده باشد که با تراز کردن دستگاه یا تنظیم بار این ارورر بر طرف میشود اما در صورتی که با این اقدامات باز هم همچنان ارور ue را دریافت میکنید   ممکن است دستگاه دچار نقص فنی هم شده باشد که نیاز به تکنسین ماشین های لباسشویی برای برطرف کردن آن دارید که باز هم جای هیچگونه نگرانی نیست و میتوانید از الکترو سرویس کمک بگیرید فقط کافیست درخواست خود را برای ما ثبت کنید تا کمتر از دو ساعت مشاورین ما با شما تماس بگیرند و باقی اقدامات و هماهنگی های لازم برای شما عزیران انجام شود.

این ارور به دو حالت uE و UE نمایش داده میشود.در حالتی که حرف اول به  صورت کوچیک باشد دستگاه این هشدار را میدهد که توازن بار برهم خورده است و خود دستگاه سعی میکند که با وارد کردن آب این تعادل را درست کند سپس آب را تخلیه میکند و چرخش را آغاز میکند ماشین لباسشویی سه بار این کار را تکرار میکند و در صورتی که مشکلش حل نشود ارور UE را نمایش میدهد.که نشانگر این است که دستگاه نتوانسته مشکل را حل کند و نیاز به کمک دارد.

برطرف کردن کدخطا یا ارور ue لباسشویی ال جی

در ابتدا باید مطمئن شویم که دستگاه دچار نقص فنی نشده است پس برای این کار بهتر است یکبار ماشین لباسشویی را بدون لباس روشن کرده و اجازه دهیم برنامه ها از صفر تا 100 اجرا شوند و تمامی مراحل شستشو انجام شود در صورتی که دستگاه در این حالت هیچگونه خطا یا اروری را نمایش نداد میتوان گفت دستگاه نقص فنی ندارد و باید به دنبال موارد دیگر برای برطرف کردن ارور ue لباسشویی ال جی خود باشید.

بر قرار کردن تعادل در بار لباسشویی

بیشتر مواقعی که از موارد حجیم مانند پتو ، پرده ، بالش و … را داخل ماشین لباسشویی قرار میدهید ممکن است این خطا رخ دهد.مطمئن شوید که بار داخل دیگ لباسشویی بیش از حد سنگین نباشد زیرا مقدار لباس های داخل دیگ نباید بیشتر از 2/3 ظرفیت کل دیگ باشد اما از طرفی سبک بودن لباس ها نیز ممکن است باعث بروز خطا شود پس در نتیجه حجم لباس های داخل دیگ نباید زیاد سنگین باشد و نباید زیاد سبک ، همواره سعی کنید تعادل وزن لباسها را در داخل ماشین لباسشویی کنترل کنید.

تراز کردن ماشین لباسشویی

ماشین های لباسشویی حتما باید در سطح صاف قرار بگیرند تا مشکلی در انجام مراحل برای آن به وجود نیاید زیرا به دلیل دور بالا در هنگام خشک کردن یا چرخش دیگ هنگام شستشوی لباس ها در صورتی که ماشین لباسشویی بر روی سطح صاف نباشد تعادل دستگاه برهم خورده و باعث اختلال در عملکرد آن میشود.ابتدا با یک تراز سطحی که ماشین لباسشویی بر روی آن قرار دارد را مورد بررسی قرار دهید و در صورت نا همتراز بودن سطح زیرین میتوانید با شل یا سفت کردن پایه زیر ماشین لباسشویی این ناهمترازی را بر طرف کنید. تا شاید علت ارور ue لباسشویی ال جی با انجام این کار بر طرف شود.

تنطیم دور خشک کن

حتما حواستان به دور خشک ماشین لباسشویی باشد زیرا معمولا نباید دور خشک کن بیشتر از 1000 باشد و بهتر است بین بازه 800 تا 1000 تنظیم شود و حتی در مواردی که بار لباسشویی سنگین است بهتر است دور خشک رو 400 دور تنظیم شود.

بر قراری توازن لباسهای داخل دیگ

همواره برای شستشوی لباس ها سعی کنید که لباس های داخل ماشین لباسشویی از توازن بر خودار باشند به این صورت که لباس های قواره بزرگ را با لباس های قواره کوچک داخل لباسشویی قرار ندهید.

در آخر در صورتی که موفق به برطرف کردن ارور ue لباسشویی ال جی خود نشدید بهتر است با متخصص این کار مشورت کنید تا با راهنمایی شما به برطرف کردن خطا کمک کند.

اگر نیاز به مشاوره در این زمینه دارید هم میتوانید درخواست خود را برای ما ثبت کنید تا کارشناسان ما در کمتر از دو ساعت با شما تماس بگیرند و هم میتوانید با شماره 02191304084  تماس گرفته تا از مشاوره رایگان ما برخوردار شوید.

 

4.5/5 - (4 امتیاز)

ثبت درخواست

ثبت درخواست

سایر خدمات ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *