ارورهای یخچال دوو

ارورهای یخچال دوو

فهرست مطالب

کدهای خطا و ارورهای یخچال دوو

در صورتی که شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که یخچال دوو را خرید کرده اید حتما برایتان ارورهای یخچال دوو پیش آمده و دچار استرس و سردگمی شده اید ، اما جای هیچگونه نگرانی نیست چون این خطاها برای کمک به شماست تا راحتتر بتوان عیب پیش آمده را بررسی کرد و آن را رفع کرد.

برند دوو جز برندهایی هست که طی سالهایی که در زمینه تولید لوازم خانگی فعالیت داشته توانسته محبوبیتی را بین مردم جهان به خصوص مردم ایران پیدا کند ، که یکی از دلایل آن را میتوان کیفیت بالای محصولات دوو دانست.

علاوه بر کیفیت محصولات ، امکاناتی که این شرکت در هر دوره از تولید خود به محصولات اضافه میکند نیز نباید غافل شد که باعث بهتر شدن عملکرد آن و رضایت مشتریان شده است.

یخچال های دوو نیز دیگ از این قاعده مستثنی نبوده و از اولین یخچال تولید شده تا به همین امروز دستخوش تغییرات زیادی بوده و همواره در جهت رفاه مشتریان خود تلاش کرده است.یکی از امکاناتی که در محصولات دوو و همینطور یخچال های آن قرار داده شده نمایش مشکلات به وجود آمده برای دستگاه به صورت کدهای خطا یا همون ارورها میباشد.

زیرا همانطور که گفتیم ارورهای یخچال دوو برای کمک به ما هستند.شاید برایتان عجیب باشد اما تصور کنید که این ارورهای در یخچال دوو وجود نداشتن آن وقت در این حالت اگر مشکلی برای یخچال شما به وجود بیاید باید حتما به تعمیرکار مراجعه کنید و تعمیرکار هم بار صرف زمان به عیب یابی یخچال شما بپردازد که این ممکن است زمان طولانی صرف آن شود و شاید هزینه بیشتر ، اما با وجود ارورهای یخچال دوو میتوان مستقیم به سراغ مشکل به وجود بروید و سریعا اقدامات لازم جهت رفع آن شود.

بررسی ارورهای یخچال دوو

ارورهای یخچال دوو کدهایی به صورت ترکیبی از حروف و عدد ویا دو حرف در کنار هم میباشد که هر کدام علت خاص خود را دارند و به یک دلیلی نمایان میشود که با دانستن آن ها میتوان راحتتر عیب یابی یخچال را انجام داد و به در کمترین زمان ممکن مشکل به وجود آمده را برطرف کرد. زیرا همانطور که میدانید یخچال یکی از وسایل مهم در هر خانه ایی میباشد که در صورت بروز مشکل برای آن میتواند مشکلات زیادی برای اهالی خانه به وجود بیارد و باعث خراب شدن مواد غذایی شما شود پس در صورت بروز هرگونه مشکل بهتر است با مرکز تعمیرات یخچال دوو تماس بگیرید.

ارور C1 یخچال دوو

این خطا زمانی رخ میده که موتور یخچال به مدت 3 ساعت با دمای 5 درجه یا بالاتر کار کند که در این حالت با خاموش کردن یخچال و خنک شدن موتور ارور بر طرف میشود اما در صورتی که این ارور بازهم به وجود آمد حتما مراتب را با یک تعمیرکار متخصص یخچال های دوو در میان بگذارید.

ارور EF یخچال دوو

این خطا زمانی نمایان میشود که در سنسور FLOW مشکل به وجود آمده باشد یا اتصال کوتاه شده باشد که رفع این خطا حتما نیاز به متخصص دارد پس حتما با تعمیرکار یخجال دوو تماس بگیرید.

ارور ET یخچال دوو

این خطا نشانگر به وجود آمد مشکل در سنسور sw میباشد که برطرف کردن آن نیز نیاز تعویض این سنسور دارد که باید توسط متخصص یخچال دوو بررسی شود.

ارور EA یخچال دوو

در صورت به وجود آمدن این ارور جای زیاد نگرانی نیست چون این خطا زمانی رخ میدهد که 3 بار پشت سرهم یخ انداخته شود که در این حالت سنسور یخساز خطا میدهد در صورت تکرار نکرد این کار خطا برطرف مشود و مشکل حل میشود.

ارور EU یخچال دوو

این خطا مربوط به سنسور SW میباشد که در صورت پر بودن مخزن یخ یخچال به وجود می آید که میتوان با بررسی موارد ارور برطرف شود در صورت برطرف نشدن مشکل میتوانید با الکتروسرویس تماس بگیرد تا مشکل را در میان بگذارید تا متخصصین ما شما را راهنمایی کنند.

ارور CE یخچال دوو

این خطا به علت مشکل آمدن در RX میباشد که بیانگر این موضوع هست که در مدت زمان 30 ثانیه هیچ داده ایی از آن عبور نکرده است که در این حالت باید با تعمیرکار صحبت کنید تا بتواند مشکل شما را حل کند.

ارور D3 یخچال دوو

این خطا زمانی رخ میدهد که سیستم یخ زدایی به اجبار روشن شده است که برررسی این موضوع را تعمیرکاران یخچال دوو بسپارید تا بررسی مورد مشکل را حل کند.

ارور RT یخچال دوو

این ارور مربوط به سنسور RT میباشد که برای رفع آن باید حتما این سنسور را بررسی کرد و در صورت نیاز با تعویض این سنسور مشکل را برطرف کنید.

ارور Df یخچال دوو

این خطا زمانی رخ میدهد که در میکروسوئیچ یخجال مشکلی به وجود آمده باشد که برای برطرف کردن ان درب یخچال را چندبار باز و بسته کنید اگر مورد برطرف نشد با یک تعمیرکار متخصص تماس بگیرید.

ارور F3 یخچال دوو

این خطا زمانی رخ میدهد که دیفراست در بازگشت جریان دچار مشکل شده است ، برای برطرف کردن این مشکل ابتدا بررسی کنید که درب یخچال به مدت 1 دقیقه باز نمانده است در صورتی که این مورد نبود بهتر است قطعات ترمودیسک ، ترموفیوز ، برد الکتریکی و المنت توسط تعمیرکار یخچال دوو مورد بررسی قرار گیرد.

در اینجا ما لیستی از ارورهای یخچال دوو را برای شما عنوان کردیم اما شما میتوانید در صورت بروز مشکل برای یخچال یا مشاهده ارورها ابتدا خونسردی خودتون را حفظ کنید و در صورت نیاز به مشاوره میتوانید با مرکز تعمیرات یخچال دوو در الکتروسرویس تماس بگیرید تا علاوه از بهرمندی از مشاوره رایگان توسط متخصصین ما ، در صورت نیاز به بررسی های بیشتر تعمیرکار ما در مدت زمان کم در منزل شما حضور پیدا خواهد کرد و مشکل یخچال را بررسی و اقدامات لازم در جهت رفع آن را انجام دهد.

 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید

ثبت درخواست

ثبت درخواست

سایر خدمات ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *