ارورهای لباسشویی دوو

ارورهای لباسشویی دوو

فهرست مطالب

ارورهای لباسشویی دوو

اگر جز آن دسته از افرادی هستید که از ماشین لباسشویی دوو استفاده میکنید باید حتما با ارورهای لباسشویی دوو نیز آشنایی داشته باشید تا در مواقعی که با این ارورها مواجه شدید پیش زمینه ای در رابطه با آن داشته باشید تا بهتر بتوانید اوضاع را مدیریت کنید
همانطور که میدانید برند دوو یکی از برندهای معروف در جهان میباشد که کشور ما نیز از این قاعده مستثنی نیست و علت آن نیز میتواند کیفیت بالای محصولات دوو دانست.
ماشین های لباسشویی دوو سالهاست که در بازار جهانی موجود میباشند و همواره خریداران زیادی نیز دارد و این امر باعث شده که این شرکت همیشه در حال توسعه محصولات خود باشد.یکی از پیشرفت ها را میتوان همین ارورها لباسشویی دوو دانست.
زیرا شما تصور کنید که ماشین های لباسشویی هیچگونه کد خطایی نداشتند و هیچگونه اخطاری را ثبت نمیکردند اون وقت در این زمان هر موقع که مشکلی برای ماشین لباسشویی به وجود آید حتی مشکلاتی که اصلا نیاز به مراجعه به تعمیرکار لباسشویی نباشد اما از آنجایی که سر رشته ایی در این مورد ندارید مجبور بود برای هر مشکلی دست به دامن تعمیرکاران ماشین لباسشویی شوید.

همانطور که میبیند این کدهای خطا خیلی کمک موثری در استفاده از ماشین لباسشویی هستند زیرا میتوان به این صورت تصور کرد که خود دستگاه دارد با شما حرف میزند و مشکل پیش آمده را به شما میگوید.پس در ادامه با ما همراه باشید تا با ارورهای لباسشویی دوو آشنا شوید.

کدهای خطا یا ارورهای لباسشویی دوو

در مورد کدهای خطا یا اروهای لباسشویی دوو باید این نکته را عنوان کنیم که ما این کدهای خطا را به همراه مراحل رفع برای شما توضیح میدهیم اما باید توجه کرد که ممکن است بعضی از مواقع نیاز به اقدام تخصصی در این زمینه باشد و حتما باید با یک مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو مشکل را در میان بگذارید و از آنها راهنمایی بخواهید.تیم تخصصی ما در الکتروسرویس همواره آماده خدمت رسانی به شما عزیزان بوده و در هرساعت شبانه روز میتوانید درخواست خود را ثبت کرده تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و علاوه بر بهرمندی از مشاوره رایگان توسط کارشناسان مجرب ما ، در اسرع وقت مشکل شما حل شود و در صورت نیاز به بررسی تکنسین در کمترین زمان ممکن کارشناس در منزل شما حضور پیدا کند.

ارور OE لباسشویی دوو

این خطا زمانی نمایان میشود که در تخلیه آب مشکل به وجود آمده باشد برای بررسی رفع این ارور بهتر است قبل از هرکاری شیلنگ تخلیه ، خروجی آب لباسشویی و در کل تمام مسیر خروجی آب را بررسی کنید و در صورت پیدا کردن انسداد آن را رفع کنید ولی در صورتی که مشکل در خارج از لباسشویی نبود میتواند از پمپ تخلیه باشد که در صورت نداشتن دانش کافی در این زمینه بهتر است با مرکز تعمیرات لباسشویی دوو تماس حاص فرمایید.

ارور LE لباسشویی دوو

این خطا زمانی رخ میدهد که درب ماشین لباسشویی به خوبی بسته نشده و شما اقدام به شروع کار لباسشویی کرده اید بهتر است ابتدا از بسته شدن کامل درب لباسشویی اطمنیان حاصل کنید و در صورت بر طرف نشدن مشکل ، احتمالا قفل درب لباسشویی به دچار ایراد شده و یا برد لباسشویی دوو سیگنال را به قفل درب ارسال نمکیند که نیاز به بررسی تخصصی تر توسط تکنسین ماشین لباسشویی دوو وجود دارد.

ارور IE لباسشویی دوو

این ارور زمانی در ماشین لباسشویی دوو رخ میدهد که ورودی آب به ماشین لباسشویی مسدود شده است از اقداماتی که شما میتوانید انجام دهید این است که بررسی کند آب به داخل شیلنگ ورودی وارد میشود هیچ گونه انسدادی در مسیر ورودی آب وجود ندارد و فیلتر ورودی آب به علت رسوب و سایر موارد مسدود نشده است از دیگر علل این خطا میتوان به خراب شدن شیر برقی لباسشویی و همچنین خرابی در حسگر سطح آب و میکروسوئیچ فشار اشاره کرده که بهتر است بررسی این موارد را به متخصصین این امر واگذار کنید.

ارور E1 لباسشویی دوو

این ارور زمانی رخ میدهد که ورودی آب به داخل ماشین لباسشویی بسیار ضعیف است شما در ابتدا باید مطمئن شوید که فشار آب منزل شما کم نشده و هیچگونه گرفتی در ورودی آب به داخل لباسشویی وجود ندارد در صورتی که مشکلی در موارد ذکر شده وجود نداشت بهتر است توسط یک تکنسین شیربرقی لباسشویی ، برد الکتریکی و میکروسوئیچ فشار بررسی شود.

ارور E2 لباسشویی دوو

این خطا زمانی رخ میدهد که آب از دستگاه سریز شده است و علت آن را باید در شیر برقی لباسشویی ، پمپ تخلیه و حسگر سطح آب و یا حسگر فشار آب یافت که مسلما بررسی این موارد نیاز به تکنسین ماشنی های لباسشویی دوو دارد.

ارور E4 لباسشویی دوو

این خطا زمانی در ماشین لباسشویی رخ میدهد که خروجی آب از لباسشویی با نشتی همراه است که برای بر طرف کردن این ارور بهتر است تمام مراحل خروجی آب را مورد بررسی قرار داد و در صورت پیدا کردن نشتی اقدام به برطرف آن کنید تا ارور E4 از روی صفحه نمایش لباسشویی شما محو شود.

ارور E5 لباسشویی دوو

این خطا سه علت مختلف میتواند داشته باشد ولتاژ ورودی به دستگاه بیشتر از حد مجاز رفته است
یا لباس بین لاستیک درب لباسشویی و درام گیره کرده اند و علت آخر اینکه برد الکتریکی دستگاه به مشکل خورده است.

ارور E6 لباسشویی دوو

این ارور جز خطاهایی هست که حتما باید با متخصص تعمیرات لباسشویی دوو تماس بگیرید.زیرا ممکن است مشکل جدی در ماشین لباسشویی شما رخ داده باشد.از مهمترین علل این ارور میتوان به مشکل در سوکت موتور یا سیم کشی ، موتور لباسشویی به مشکل خورده یا سوخته است و در آخر برد الکتریکی دستگاه ، اشاره کرد که بهتر است حتما موضوع را مرکز تعمیرات دوو در میان بگذارید.

ارور E7 لباسشویی دوو

این خطا زمانی رخ میدهد که چرخش موتور به مشکل خورده و یا موتور برعکس در حال چرخش است و همچنین میتوان به این موضوع اشاره کرد که ic موتور به مشکل خورده است که باید توسط متخصص این امر بررسی شود.

ارور E8 لباسشویی دوو

این مشکل فقط مختص موتور لباسشویی میباشد و بیانگر این است موتور دستگاه با مشکل مواجه شد و یا سیم کشی های موتور دچار ایراد شده است که بهتر این موارد توسط متخصص لباسشویی دوو مورد بررسی قرار گیرد.

ارور E9 لباسشویی دوو

این خطا مربوط به سنسور های ماشین لباسشویی میباشد به طور مثال ایراد در سنسور فشار و یا حسگر سطح آب میتواند از عوامل بروز این خطا باشند همچین از ایراد در هیدروستات ماشین لباسشویی نیز نباید غافل شد که بررسی این موارد بهتر است توسسط متخصصین این امر برسی شود.

 

4.7/5 - (3 امتیاز)

ثبت درخواست

ثبت درخواست

سایر خدمات ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *