ارورهای لباسشویی اسنوا

ارورهای لباسشویی اسنوا

فهرست مطالب

کدهای خطا و ارورهای لباسشویی اسنوا

در صورتی که جز آن دسته از افرادی هستید که از ماشین لباسشویی اسنوا خریداری کرده اید حتما نیاز است با ارورهای لباسشویی اسنوا آشنا باشید چون در مدت زمانی که از لباسشویی اسنوا استفاده میکنید حتما با آن ها مواجه شده اید و ممکن باعث سردگمی شما شود ولی جای هیچگونه نگرانی نیست چون الکتروسرویس همواره همراه شماست.

برند اسنوا جز یکی از برندهای ایرانی است که سالهاست در زمینه تولید لوازم خانگی فعالیت دارد و در این سالها توانسته مشتریان زیادی را به خود جذب کند و اسم و رسمی برای خود در بازار کشور فراهم کند.
که یکی از علتهای آن را میتوان کیفیت محصولات آن دانست.علاوه بر کیفیت ، این شرکت برای اینکه بتواند در رقابت با رقبای خارجی و داخلی خود عقب نماند باید همیشه محصولات خود را به روز نگهدارد ، که ماشین های لباسشویی اسنوا نیز از این قاعده مسثتنی نبوده.یکی از امکاناتی که در ماشین های لباسشویی امروزی موجود میباشد بیان مشکل به وجود آمده در دستگاه توسط خود ماشین لباسشویی میباشد که این کار را به صورت کدهای خطا یا ارورهای انجام میده ، که این ارورها در ماشین لباسشویی اسنوا نیز موجود میباشد و این امکان را در اختیار صاحب دستگاه و در صورت لزوم تعمیرکار ماشین لباسشویی قرار میدهد که راحتتر بتوانند مشکل به وجود آمده را تشخیص دهند و سریع اقدام به رفع آن کنند.

ارورهای لباسشویی اسنوا و علت آن

همانطور که گفتیم ارورهای لباسشویی امکانی هستن برای کمک به ما تا بهتر بتوانیم عیب یابی کنیم و مشکل را بر طرف کنیم در واقع تصور کنید اگر این کدهای خطا یا ارورها نبود شاید کار تشخیص علت دشوار تر شده و در بعضی مواقع به اشتباه تشخیص داده شود.ارورهای لباسشویی اسنوا ترکیبی از حروف انگلیسی و عدد و یا هر دو از جروف انگلیسی تشکیل شده است که در اینجا به آن ها خواهیم پرداخت.

 

ارور E1 لباسشویی اسنوا

این خطا زمانی رخ میده که زمان پر شدن مخزن داخلی بیشتر از حد معمول طول بکشد و علت آن میتواند از خرابی هیدروستات باشد ولی قبل از هرچیز باید بررسی کنید که آب به طور صحیح به لباسشویی میرسد و مشکلی در مسیر ورودی آب وجود ندارد.

ارور E2 لباسشویی اسنوا

این خطا هم باز مربوط به هیدروستات میشود با این تفاوت که هیدروستات قدرت تشخیص میزان آب را ندارد و دستور قطع شدن آب را صادر نمیکند که بررسی آن را حتما به فرد متخصص این کار بسپارید.

در صورتی که نیاز به تعمیرات لباسشویی اسنوا دارید با ما در تماس باشید

ارور E4 لباسشویی اسنوا

این خطا در واقع بیان میکند که نشتی آب وجود دارد که برای رفع آن میتوانید مجاری عبور آب را بررسی کنید تا محلی نشتی را پیدا کنید و آن را برطرف کنید

ارور E5 لباسشویی اسنوا

در صورت مشاهده این ارور سریعا مراتب با تعمیرکار لباسشویی اسنوا تماس بگیرد و موضوع را با آنها در میان بگذارید چون ممکن است موتور دستگاه یا برد آن دچار مشکل شده باشد که حتم باید توسط متخصص آن بررسی و رفع شود.

ارور E6 لباسشویی اسنوا

این ارور نیز مانند ارور قبلی مهم میباشد با این تفاوت که این ارور مستقیم به موتور دستگاه میشود و در صورتی پیگیری نکردن موضوع ممکن است موتور دستگاه به طور کل بسوزه که هزینه بسیار سنگینی در برخواهد داشت پس باید سریعا با متخصص تعمیرات لباسشویی اسنوا تماس بگیرید.

ارور E9 لباسشویی اسنوا

این خطا میتواند به خرابی برد و هیدروستات اشاره کند که باید هر دو مورد بررسی شود و مسلما همانطور که میدانید بررسی آن باید توسط یک فرد متخصص انجام شود زیرا نیاز به تخصص و دانش کافی در این است.

ارور EI لباسشویی اسنوا

این ارور در واقع بیان میکند که آب به درستی به دستگاه نمیرسد ، قبل از هر چیز باید از فشار آب منزل و مسیر ورودی آب به داخل لباسشویی را بررسی کنید تا مشکلی برای عبور آب در خارج از دستگاه نباشد در صورتی که این موارد مشکلی نداشتن باید شیر برقی ، هیدروستات ، برد ماشین لباسشویی و پمپ تخلیه بررسی شود که این موارد را باید به تکنسین لباسشویی اسنوا بسپارید.

ارور LE لباسشویی اسنوا

این ارورهم میتواند نشان دهد که برد دستگاه دچار مشکل جدی شده است یا اینکه درب دستگاه به درستی بسته نشده است که شما باید مطمئن شوید درب ماشیت لباسشویی به خوبی بسته شده است در صورتی درب دستگاه را چک کردید و مشکلی نبود میتوان خرابی در قفل دستگاه باشد که بررسی برد و قفل و سایر مشکلات احتمالی را به تکنسین لباسشویی اسنوا واگذاری کنید.

 

4.3/5 - (3 امتیاز)

ثبت درخواست

ثبت درخواست

سایر خدمات ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *