ارورهای ظرفشویی دوو

ارورهای ظرفشویی دوو

فهرست مطالب

ارورهای ظرفشویی دوو

در صورتی که ماشین ظرفشویی دوو را خریداری کرده اید چه با ارورهای آن برخورد کرده باشید و چه هنوز موردی برایتان پیش نیامده ولی بهتر است با ارورهای ظرفشویی دوو آشنا باشید تا در مواقع ضروری به توانید مشکل را برطرف یا راحت تر آن را پیگیری و به متخصصین این امر راحتتر توضیح دهید تا آنها نیز بتوانند به راحتی مشکل شما را حل کنند پس با ما همراه باشید.

برند دوو سالهاست که در زمینه تولید لوازم خانگی فعالیت دارد و در این سالها توانسته محبوبیت خود را در بین مردم پیدا کند که دلیل مهم آن میتواند کیفیت بالای محصولات آن باشد.

محصولات دوو از زمانی که اولین نسخه آن تولید شده تا همین نسخه های امروزی که در بازار و یا منزل شما موجود میباشد دستخوس تغییرات زیادی بوده و شرکت دوو همواره سعی کرده کیفیت و همچنین امکانات تولیدات خود را همیشه به روز نگهدارد.

ماشین های ظرفشویی دوو نیز از این قاعده مستثنی نبوده و میبینم که ماشین های ظرفشویی دوو در مقایسه با مدلهای قدیمی دستخوش تغییرات زیادی شده است.

یکی از امکاناتی که به ماشین های ظرفشویی و همه ی محصولات دوو اضافه شده است نمایش مشکلات به وجود آمده برای دستگاه به صورت کدهای خطا میباشد.در واقع ارورهای ظرفشویی دوو را میتوان اینگونه پنداشت که دستگاه با شما صحبت میکند و خود دارد به شما میگوید که چه مشکلی برایش پیش آمده تا راحتتر بتوان آن را بررسی و رفع کرد.

کدهای خطا یا ارورهای ظرفشویی دوو

همانطور که گفتیم کدهای خطا زبان گفتار دستگاه برای بیان نقص وجود آمده است تا راحتتر بتوان مشکل را پیدا کرده وهر چه سریعتر آن را برطرف کنید.ارورهای ظرفشویی دوو از ترکیب یک حرف انگلیسی و یک عدد تشکیل شده است که هر کدام بیانگر یک علت میباشد که با دانستن کدهای خطا مستقیم به سراغ مشکل به وجود آمده رفته که این خود باعث صرفه جویی در زمان و شاید هزینه باشد.

ارور E1 ظرفشویی دوو

این ارور زمانی رخ میدهد که زمان ورود آب به دستگاه طولانی شده است در این زمان شما قبل از انجام هر کاری بهتر است ابتدا ورودی های آب از جمله شیر آّب ورودی ، شیلنگ ورودی آب و فشار آب منزل را بررسی کنید تا مطمئن شوید که مشکل از این موارد نیست.در صورتی که بعد از بررسی موارد فوق همچنان ارور در دستگاه نمایش داده میشود بهتر است از تکنسین ماشین های ظرفشویی بخواهید تا شیر برقی داخل دستگاه و سیم کشی آن را مورد بررسی قرار دهد.

ارور E2 ظرفشویی دوو

این ارور بیانگر مسدود شدن کامل ورودی آب به دستگاه میباشد که ممکن است آب قطع باشد یا راه های ورودی آب به دستگاه مسدود شده باشد که بهتر است ابتدا راه های ورودی آب را بررسی کنید سپس به بررسی شیر برقی و  فیلتر ورودی آب که به خاطر رسوبات یا موارد دیگر کثیف شده باشد و مانع از ورود آب میشود  اگر دانش بررسی این موارد را دارید بهتر است آن را بررسی کنید در غیر اینصورت مشکل را با تعمیرکار تخصصی دوو در میان بگذارید.

ارور E3 ظرفشویی دوو

این ارور زمانی رخ میدهد که آب برای شستشوی ظرف ها به درجه حرارت مورد نظر نمیرسد که علت بروز اختلال در النمت حرارتی آب میباشد که آب را به درجه حرارت مورد نظر نمیرسد که برای اینکار اگر دانش کافی در این زمینه دارید را بررسی المنت حرارتی بپردازید در غیر اینصورت با الکتروسرویس تماس بگیرید.

ارور E4 ظرفشویی دوو

این ارور زمانی رخ میدهد که دستگاه دچار نشتی آب شده است که برای بررسی این مورد حتما نیاز است که پنل جلویی و عقب دستگاه باز شود و تمام اتصالات و راه های حرکت آب بررسی شود تا نشتی آب پیدا شود و متناسب با محل نشتی اقدامات لازم جهت رفع آن انجام شود از آنجایی که انجام این کار هم نیاز به ابزار مخصوص خود و هم دانش کافی در این زمینه دارد بهتر است با متخصص ماشین ظرفشویی دوو تماس بگیرید.

ارور E8 ظرفشویی دوو

ارور E8 جز ارورهایی میباشد که حتما باید توسط متخصص برطرف شود زیرا ممکن است در صورت اشتباه انجام دادن کار آسیب جدی به دستگاه وارد شود و علت بروز این ارور وجود مشکل در شیر توزیع میباشد.

ارور E9 ظرفشویی دوو

ارور E9 مختصص ماشین های ظرفشویی است که صفحه نمایشگر آنها از نوع لمسی میباشد و بیانگر ان است که صفحه نمایشگر به مشکل خورده است یا یکی از دکمه را بیشتر از 30 ثانیه فشار داده اید و یا بخار یا گردوغبار بر روی صفحه نمایش جمع شده است البته این ارور زیاد خطای حادی نمیتواند باشد و دستگاه همچنان به کاره خود ادامه میدهد با این حال نباید از آن غافل شد و در صورت رفع نشدن آن حتما پیگیری لازم برای برطرف کردن آن را انجام دهید.

ارور ED ظرفشویی دوو

این ارور خیلی به ندرت در ماشین های ظرفشویی دوو رخ میدهد و علت آن اختلال در اتصال برد اصلی به برد نمایشگر میباشد که بررسی و رفع آن حتما باید توسط متخصص ماشین ظرفشویی دوو انجام شود تا این ارور برطرف شود.پس در صورتی که با این خطا مواجه شدید بهتر است مشکل را با مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در میان بگذارید.

 

4/5 - (5 امتیاز)

ثبت درخواست

ثبت درخواست

سایر خدمات ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *